Odporúčame
Nie je skladom
RTV stolík, dub sonoma/sivá, HURON
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná Farba: dub sonoma/sivá Rozmery (ŠxHxV): 180x39,6x49 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 12 cm Otvorený úložný priestor Dve skrinky S dotykovým systémom PUSH UP Dodávané v demonte.
Parametre
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| Materiál | Lamino |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 78.8 kg |
| Vyska | 49.0 cm |
| Sirka | 180.0 cm |
| Hlbka | 39.6 cm |
| Styl | Moderný |
| Dvojdverova | 1 |


