Odporúčame
Nie je skladom
Obývacia stena, dub sonoma/tmavý betón, CALABRIA
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná Farba: dub sonoma/tmavý betón Rozmery (ŠxHxV): 225x40x220 cm RTV stolík Závesná skrinka Polička Dodávané v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Štýl | Industriálny |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 220.0 cm |
| Sirka | 225.0 cm |
| Hlbka | 40.0 cm |
| Styl | Moderný |


