Odporúčame
Nie je skladom
Obývacia stena, dub yorkshire/tmavosivý betón, IZULA
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná Farba: dub yorkshire/tmavosivý betón Rozmery (ŠxHxV): 209,8x33,9x167,3 cm RTV stolík Závesná skrinka Polička Dodávané v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Štýl | Industriálny |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 167.3 cm |
| Sirka | 209.8 cm |
| Hlbka | 33.9 cm |
| Styl | Moderný |

