Odporúčame
Sedacia súprava, sivá, ľavá, NATIK NEW
Popis produktu
Materiál: látka Alfa 120 Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 55 000 oderov Farba: 20 sivá Rozmery (ŠxHxV): 298x175x96/105 cm plocha na spanie (ŠxD): 125x220 cm Výška sedu: 43 cm Hĺbka sedu: 62 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 5 cm Šírka otomanu: 115/120 cm Hĺbka otomanu: 140 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Celočalúnená Rohová Rozkladacia S úložným priestorom S polohovacími opierkami hlavy 5 polohovacích opierok Ľavé prevedenie Dodávané v demonte. Ponúkame možnosť objednať sedačku až v 8 farebných prevedeniach látky Alfa v cena 1.198 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 8-10 týždňov..
Rozmery
| Hĺbka: | 175 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivá |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 145.0 kg |
| Vyska | 96.0 cm |
| Sirka | 298.0 cm |
| Hlbka | 175.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 125x220 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletný stolík/písací stôl, biela/biely lesk, DAKOTA
75×120×55 cm, písacie, lesklý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník, 4-policový, čierny, TABE
62×62×20 cm, kovový, policový
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík k vírivke v tvare obdĺžnika, prírodný bambus, VIREO TYP 2
60×60×30 cm, drevený, obdĺžnikový
Skladom
Univerzálny PC stôl, dub sonoma, SIRISS NEW
So skrinkou, so zásuvkou, v dekore dub sonoma
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom










