Odporúčame
Univerzálna sedacia súprava, smaragdová, LENY ROH
Popis produktu
Materiál: látka Monolith Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov Prevedenie: 37 smaragdová Rozmery (ŠxHxV): 245x180x75/83 cm Plocha na spanie (ŠxD): 149x230 cm Výška sedu: 40 cm Hĺbka sedu: 65/90 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 4 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Celočalúnená Univerzálna (Ľ/P) Rohová Rozkladacia S úložným priestorom Dekoratívne prešívaná S vankúšmi Pružina falista/pur pena Dodávané v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 180 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Tyrkysová |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 168.0 kg |
| Vyska | 75.0 cm |
| Sirka | 245.0 cm |
| Hlbka | 180.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 149x230 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom











