Odporúčame
Nie je skladom
Regál, dub sonoma/biela, ULIMI
Popis produktu
Viacúčelový regál ULIMI Materiál: DTD laminovaná Farebné prevedenie: dub sonoma/biela Rozmery (ŠxHxV): 80x30x180 cm Dodávané v demonte
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 24.0 kg |
| Vyska | 180.0 cm |
| Sirka | 80.0 cm |
| Hlbka | 30.0 cm |
| Styl | Moderný |






























