Odporúčame
Nie je skladom
Skriňa s posúvacími dverami, sivá, 150, ROZINE
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná/zrkadlo Farba: sivá Rozmery (ŠxHxV): 150x64x216 cm Hrúbka materiálu: 16 mm S vešiakovou tyčou 3 police 1 polica cez celú skriňu So zrkadlom Dodávané v demonte
Parametre
| Úložný priestor | Kombinovaný, Závesná tyč, Poličky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Materiál | Lamino |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 216.0000 cm |
| Sirka | 150.0000 cm |
| Hlbka | 64.0000 cm |
| Dekor | Sivá |
| Styl | Moderný |
| Dverova | 1 |


















