Odporúčame
Pohovka rozkladacia, kráľovská modrá látka Velvet/dub, FILEMA
Popis produktu
Materiál sedacia časť: Velvet látka Farba sedacia časť: kráľovská modrá Materiál nohy: drevo Farba nohy: dub Rozmery (ŠxHxV): 210x92x82 cm Rozkladacia Plocha na spanie (ŠxHxV): 107x163x41 cm Výška sedu: 41 cm Hĺbka sedu: 52 cm Moderný dizajn Molitanová výplň sedacej časti Polohovacie operadlá Drevené nožičky Výška spodného priestoru od podlahy: 18 cm Dodávané v demonte
Parametre
| Výška opierky | Nízka, Vysoká |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Vyska | 82.0000 cm |
| Sirka | 210.0000 cm |
| Hlbka | 92.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Styl | Škandinávsky |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 107x163 cm |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Regál nad práčku, biela, VIMERA
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub sonoma, LOGAN NEW 02
Kombinovaná, z lamina, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub wotan, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 138x79 cm, OLYMPA
Matný, pevný
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
V dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA MEDISA TYP 1, vyhrievacia XL deka, sivá/vzor hviezdy, 130x180 cm
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom






















