Odporúčame
Koberec PAINT štvrťkruh G4778 - Oceán nebeský/krém
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 97,4 €
- 1. 1. 2025 - 97,4 €
- 15. 1. 2024 - 95 €
Popis produktu
Detský kusový koberec s moderným dizajnom na doplnenie každej detskej izby. ▪ výška vlasu:. Cca 13 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 2,20 kg/m2 ▪ materiál 100% polypropylén
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Paint |
| Tvar | Atyp |
| Rozmer | 200x200 cm |
| Dĺžka | 200 cm |
Najlepšie produkty od Najkoberce.sk

Detský koberec Alfabet 19 sivý
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Polar krémový
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Africa béžový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec YOYO EY78 biely / béžový - mraky, dúha, kvapky
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 47810 Dúha, biely / ružový kruh
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec RAINBOW ružový
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Koberec PETIT ZOO ZVIERATKÁ krém / sivý
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
Detský koberec FUN Spots krémový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody Star s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním krémová
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Puzzle viacfarebný
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska MOON s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On STAR
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska 2v1 Dream On stone
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec LUNA KIDS 531825/89955 - Autá, horčicový
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Magnetická sieťka proti hmyzu čierna
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň






































