Odporúčame
Koberec PAINT štvrťkruh G4777 - Uličky sivý/krém
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 97,4 €
- 1. 1. 2025 - 97,4 €
- 15. 1. 2024 - 95 €
Popis produktu
Detský kusový koberec s moderným dizajnom na doplnenie každej detskej izby. ▪ výška vlasu:. Cca 13 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 2,20 kg/m2 ▪ materiál 100% polypropylén
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Paint |
| Rozmer | 200x200 cm |
| Dĺžka | 200 cm |
Najlepšie produkty od Najkoberce.sk

Detský koberec YOYO EY78 biely / béžový - mraky, dúha, kvapky
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 47810 Dúha, biely / ružový kruh
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec RAINBOW ružový
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Detský koberec FUN Africa béžový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Polar krémový
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec Alfabet 19 sivý
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PETIT ZOO ZVIERATKÁ krém / sivý
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detský koberec FUN Spots krémový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním krémová
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska Sweet Melody Star s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Puzzle viacfarebný
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska MOON s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On STAR
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska 2v1 Dream On stone
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 2139 Lopta, čierny / biely
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský metrážny koberec Alfabet 12 zelený
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní

















