Odporúčame
Moderná posteľ, sivá, 90x200, VISKA NEW
Popis produktu
Moderná posteľ s vysokým prešívaným čelom a praktickým úložným priestorom - 2 šuplíky Materiál: látka Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba: sivá Rozmery: (ŠxHxV): 96x214,5x103 cm, plocha na spanie: (ŠxD): 90x200 cm Nosnosť: 100 kg Lamelový rošt, bez matraca. Dva šuplíky Možnosť ich umiestniť na obe strany postele Dodávané v demonte.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Vyvýšená |
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 48.0 kg |
| Vyska | 103.0 cm |
| Sirka | 96.0 cm |
| Hlbka | 214.5 cm |
| Styl | Klasický |
| Plocha_na_spanie | 90x200 cm |
| Nosnost | 100.0 kg |
| Dlzka | 209 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
| S_rostom | 1 |
| Bez_rostu | 0 |
| Bez_matraca | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Sedacia súprava, látka sivá, SEGORIA LUX
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, ANDRES U UNI
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
Z lamina
Skladom
Obývacia stena, dub sonoma/biela, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Komoda, dub sonoma, GARBO 3
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Pohovka s úložným priestorom, čierna/svetlosivá, PABLO
Rozkladacia, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
Skladom
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Manželská posteľ, 180x200, dub artisan/antracit, GABRIELA
180×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
Drevené, kovové, s rámom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom





























