







Rozmery 86×46×59 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 250,75 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
CALIXTA stolička má sedadlo vyrobené z ručne pletených hnedých kožených remienkov. Konštrukcia je vyrobená z masívneho teakového dreva. Rozmery (VxŠxH): 86 x 46 x 59 cm Váha: 5 kg Materiál: drevo Farby: prírodná
| Šírka: | 46 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Dekor | Teak |
| Materiál sedáku | Koža |
| Čalúnené | Ano |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Výrobca | Kave Home |

79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
81×51×55 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×56×55 cm
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 3 dni
74×51×55 cm, čalúnená, skladacia
Dostupné v 11 e-shopoch
Doprava zadarmo
84×50×53 cm, v škandinávskom štýle
Skladom