Odporúčame
Nie je skladom
Obývacia stena s LED osvetlením, dub sonoma/sklo, PRESLI-KOMBINO
Popis produktu
Obývacia stena s LED osvetlením (biele podfarbenie), Farebné prevedenie: dub sonoma. Materiál: DTD fóliovaná. Rozmery (ŠxHxV): 243,4x41,3x184 cm. Dvierka jednotlivých skriniek majú moderné zaoblené hrany. Dodávaná v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 41 cm |
|---|
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 184.0 cm |
| Sirka | 243.4 cm |
| Hlbka | 41.3 cm |
| Styl | Klasický |



