Odporúčame
Nie je skladom
Manželská posteľ s RGB LED osvetlením, čierna, 160x200, FELINA
Popis produktu
Materiál: ekokoža Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba: čierna Rozmery (ŠxHxV): 175x220x88 cm Plocha na spanie (ŠxD): 160x200 cm Výška po rošt: 21,5 cm Nosnosť: 110 kg RGB LED osvetlenie Možnosť prepínať medzi niekoľkými farbami Oblé tvary Lamelový rošt Dodávaná bez matraca Možnosť dokúpiť matrac Dodávaná v demonte
Parametre
| Materiál | Čalúnené |
|---|---|
| Osvetlenie | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Čalúnenie | Ekokoža |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| Material | Ekokoža |
| Hmotnost | 47.0 kg |
| Vyska | 88.0 cm |
| Sirka | 175.0 cm |
| Hlbka | 220.0 cm |
| Styl | Luxusný |
| Plocha_na_spanie | 160x200 cm |
| Dlzka | 224,0000 cm |
| S_rostom | 1 |
| S_matracom | 0 |
| Bez_matraca | 1 |






























