Nie je skladom
Váľanda s úložným priestorom, oranžová, 90x200, EMILIA
Popis produktu
Celočalunená váľanda EMILIA Materilál: látka/kov Farba: oranžová /vzor Rozmery (ŠxHxV): 90x201x52 cm, plocha na spanie (ŠxD): 90x200 cm Nosnosť: 105 kg Dodávané v monte. Nosnosť: 105 kg
Parametre
| Material | Látka |
|---|---|
| Hmotnost | 50.0 kg |
| Vyska | 100.0 cm |
| Sirka | 90.0 cm |
| Hlbka | 201.0 cm |
| Styl | Klasický |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Plocha_na_spanie | 90x200 cm |
| Nosnost | 105.0 kg |
| Dlzka | 195 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
| S_rostom | 1 |
| S_matracom | 1 |
