Nie je skladom
Konzolový stolík, biela, FARUS
Popis produktu
Materiál: MDF/sklo Farba: biela/číra sklo Rozmery (ŠxHxV): 120x38x75 cm S úložným priestorom S policou Dva odkladacie priečinky Dodávané v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 38 cm |
|---|
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Material | MDF |
| Vyska | 75.0 cm |
| Sirka | 120.0 cm |
| Hlbka | 38.0 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Romantický |
