Odporúčame
Nie je skladom
Taburet, sivohnedá TAUPE Velvet látka/gold chróm-zlatá, ANIZA
39,9 €
Popis produktu
Materiál: látka Velvet/kov Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov Farba: sivohnedá TAUPE/gold chróm-zlatá Rozmery (ŠxHxV): 38x38x42 cm Nosnosť: 80 kg S úložným priestorom Dodávané v monte.
Parametre
| Nožičky | Bez nožičiek |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Farba | Sivá |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Látka |
| Vyska | 42.0 cm |
| Sirka | 38.0 cm |
| Hlbka | 38.0 cm |
| Styl | Art-deco |
| Nosnost | 80.0 kg |
| Ulozny_priestor | 1 |


