
XPOSE® Jersey plachta - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomRozmery 160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vyberte si to správne prestieradlo pre najdokonalejšie pohodlie pri spánku. Bavlnené jersey prestieradlo si zamilujete vďaka jeho jemnosti a priedušnosti materiálu. Výhodou je aj ľahká údržba. Prestieradlo je opatrené gumou všitou v tunele.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Ružová |
| Gramáž | 135 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 160 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Dvojlôžko štandard |
| Veľkosť | 160 x 200 cm |
| Výrobca | Bellatex |

180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×220 cm, bavlnená, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, ľanová, klasická
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, klasická
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 4 dni
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, klasická
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo