Odporúčame
Vonkajšie svietidlo vstavané do fasády AZZARDO Raggio white AZ2963
História cien
- 31. 5. 2026 - 51 €
- 13. 2. 2025 - 51 €
Popis produktu
Séria RAGGIO ponúka štýlové zápustné LED svietidlá dostupné v troch farebných prevedeniach, ktoré zaručene oživia Váš exteriér vďaka zvýšenému krytiu IP54 a modernému dizajnu.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP54 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 3W |
| Montážny otvor | 35/90 |
| Farba svetla | 3000K - teplá biela |
| Svetelný tok | 240lmlm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | AZzardo |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo SearchLight NETWORK EU4552CC
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY oranžová 69
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO KINKIET I 7840
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo SearchLight GRAYSON EU3721CL
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























