Odporúčame
Vonkajšie svietidlo vstavané do fasády AZZARDO Raggio satin nickel AZ2965
História cien
- 26. 5. 2026 - 51 €
- 13. 2. 2025 - 51 €
Popis produktu
Séria RAGGIO ponúka štýlové zápustné LED svietidlá dostupné v troch farebných prevedeniach, ktoré zaručene oživia Váš exteriér vďaka zvýšenému krytiu IP54 a modernému dizajnu.
Parametre
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP54 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 3W |
| Montážny otvor | 35/90 |
| Farba svetla | 3000K - teplá biela |
| Svetelný tok | 240lmlm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | AZzardo |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Interierové rustikálne svietidlo REDO FABIOLA stolové 02-713
V rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA SPHERA stropné svietidlo 46054
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA GRANADA stropné svietidlo 33304
Kovové, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























