




Rozmery 75×180×95 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stôl SOFIJA WALNUT WOOD. Konštrukciu stola tvoria 4 nohy z masívneho dreva. Stolová doska s hrúbkou 2,5 cm je pokrytá prírodnou orechovou dyhou. Celková váha 41 kg. _ Rozmery stola (cm): 180 x 95 cm _ Výška stola (cm): 75 _ _
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 95 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Orech |
| Materiál nôh | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | Prekrížené |
| Materiál dosky | Drevo |
| Výrobca | DIZAJN SELEKT |

74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×60×120 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
160×90 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Skladom
74×120×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
75-124×160×120 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×80×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni