Odporúčame
TP Living Komoda M4 Mollie biela lesklá
Popis produktu
Moderná komoda z kolekcie MALWA má 4 praktické šuplíky. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, Materiál: drevotriesková laminovaná doska, materiál MDF a PCV. Rozmery: hĺbka: 40 cm šírka: 70 cm výška: 97 cm desky: 16 mm laminovaná dřevotříska.
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ otvárania | Klasické |
| Půdorys | Přímé |
| Dĺžka | 70 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 32.70 kg |
| Výrobca | TP Living |
Najlepšie produkty od Houseland.sk

Predsieňová stena Houseland Lunar borovica Atlantic/biela
S botníkom, so zrkadlom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda Houseland Chloe hnedá/čierna
V rustikálnom štýle, kombinovaná, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Truhla s úložným priestorom Vasagle Venge hnedá
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Botník s polstrovanou lavicou Vasagle Stuart karamelovo hnedý
S úložným priestorom, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
TV stolík Houseland Frem šedo-zelený
Na nožičkách, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová skrinka s košom na bielizeň NEL II biela lesklá
Lesklá, so zrkadlom, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložná skrinka Vasagle Vinnie 110 cm hnedá
V rustikálnom štýle, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojan na práčku a sušičku POLA biely
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koupelnová skříňka s košem na prádlo NEL I bílá mat
Zrkadlová, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kancelárska knižnica OLIV 2D biela
Matná, rovná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kancelárska knižnica OLIV 2D dub sonoma / biela
Matná, v provence štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník Vasagle Zakyn hnedý
S lavičkou, kovový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Knižnica VASAGLE Letta hnedá/čierna
V rustikálnom štýle, matná, rovná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 60 cm - 6 zásuviek dub sonoma
Zásuvková, kombinovaná, matná
Skladom
Koupelnová skříňka NEL II bílá lesk
Zrkadlová, s nožičkami, vysoká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
TV stolík Vasagle Rico
Na nožičkách, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kuchynský regál Vasagle Vogues čierny/hnedý
Kovový, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






























