Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Fun 6001 black - 120x120 (priemer) kruh cm
32,34 €
História cien
- 16. 5. 2026 - 32,34 €
- 18. 11. 2024 - 32,34 €
- 16. 11. 2024 - 40,42 €
- 19. 9. 2024 - 34,35 €
- 17. 9. 2024 - 29,2 €
- 12. 9. 2024 - 25,76 €
- 2. 8. 2024 - 34,35 €
- 1. 8. 2024 - 34,07 €
- 30. 7. 2024 - 35 €
- 25. 7. 2024 - 31,5 €
- 8. 3. 2024 - 34,22 €
Popis produktu
Detský shaggy koberec v kruhovom prevedení s motívom futbalovej lopty, ktorý poteší každého mladého futbalistu. Tento koberec do detskej izby si deti zamilujú nielen pre originálny vzor, ale tiež pre jemný a na dotyk príjemný povrch. Koberec Fun 6001 sa vyrába zo 100% polypropylénu a Vy ho tak môžete svojim ratolestiam zaobstarať az veľmi dobrú cenu.
Parametre
| Rozmery kobercov | 120x120 (priemer) kruh cm |
|---|---|
| Celková hmotnosť | 2000 g / m2 |
| Celková výška | 32 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Pre malého futbalistu skvelý darček! |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hustota vlasov | 48 500 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický |
| Špecifikácia farby | Antracitovo šedá |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko) |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Tvar | Kruh |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Shaggy - vysoký, mäkký |
| Určenie podľa miestnosti | Spálňa, Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie) |
| Vhodné pre deti | Vhodné pre deti 6-9 rokov, Vhodné pre deti 9-17 rokov |
| Výška vlasu v mm | 30 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 2.88 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |















