Odporúčame
Luxusní koberce Osta Kusový koberec Bloom 466116 / AK991 - 80x140 cm
89,71 €
História cien
- 14. 5. 2026 - 89,71 €
- 5. 11. 2024 - 89,71 €
- 19. 9. 2024 - 72,79 €
- 12. 9. 2024 - 61,87 €
- 2. 8. 2024 - 72,79 €
- 1. 8. 2024 - 72,2 €
- 1. 3. 2024 - 72,52 €
Popis produktu
Krásne farebný kockovaný kusový koberec Bloom sa vyrába z kombinácie mäkkého polyesterového vlákna a pevného polypropylénu typu heatset. Tento koberec disponuje vysokou hustotou vlasu a celkovo sa jedná o koberec veľmi vysokej kvality, ktorý Vám bude robiť radosť napr. V spálňach či v obývacích izbách.
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Rozmery kobercov | 80x140 cm |
| Celková hmotnosť | 2800 g / m2 |
| Celková výška | 11,5 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Pekne farebná šachovnica :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba, Vysoká hustota vlasov |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hustota vlasov | 1 100 000 vpichov / m2 |
| Krajina pôvodu | Belgicko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polyester, Polypropylén heatset |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Trieda kvality | Pre náročných |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 9,5 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Osta |
| Hmotnost | 3.136 kg |
| Výrobca | Luxusní koberce Osta |






























