Odporúčame
Nie je skladom
Regál orvorený 1S, dub sonoma, TEYO
Popis produktu
Otvorený regál 1S TEYO Materiál: DTD laminovaná Farba: dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 50x34x195 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Vyska | 195.0000 cm |
| Sirka | 50.0000 cm |
| Hlbka | 34.0000 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |






























