Odporúčame
Nie je skladom
Sedacia súprava, sivá, pravá, MILOR
Popis produktu
Materiál: látka Malmo Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 50 000 oderov Farba: sivá 95 Rozmery (ŠxHxV): 225x164x75 cm V tvare L Pravá Rozkladacia Plocha na spanie (ŠxD): 140x200 cm Výška sedu: 42 cm Hĺbka sedu s vankúšmi: 50 cm Hĺbka sedu bez vankúšov: 75 cm Celočalúnená Výplň sedacej časti - molitan T30 Úložný priestor Výška spodného priestoru od podlahy: 4 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Dodávané v demonte
Parametre
| Výška opierky | Nízka, Vysoká |
|---|---|
| Orientácia | Pravá |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Látka |
| Vyska | 75.0000 cm |
| Sirka | 225.0000 cm |
| Hlbka | 164.0000 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 140x200 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |





