Odporúčame
Rohová sedacia súprava, sivá/biela, ľavá, MARBELA LUX 2+3
Popis produktu
Celočalúnená rohová sedacia súprava MARBELA LUX 2+3 s polohovacími opierkami hlavy a rúk. Ľavé prevedenie. Rozkladacia s úložným priestorom Rozmery (ŠxHxV): 334x264x80/100 cm, látka Savana 05/ekokoža Soft 31 Oderuodolnosť textílie Savana podľa testu Martindale: 80 000 oderov Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 100 000 oderov Plocha na spanie: 185x125 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 4,5 cm Výška sedu: 43 cm Hĺbka sedu: 56 cm Nosnosť na osobu: 90 kg
Rozmery
| Hĺbka: | 264 cm |
|---|
Parametre
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 168.0 kg |
| Vyska | 100.0 cm |
| Sirka | 334.0 cm |
| Hlbka | 264.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 185x125 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava, látka sivá, SEGORIA LUX
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, ANDRES U UNI
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
Z lamina
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
Komoda, dub sonoma, GARBO 3
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena, dub sonoma/biela, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka s úložným priestorom, čierna/svetlosivá, PABLO
Rozkladacia, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom















