Odporúčame
Obsession, Detský kusový koberec Mila kids 145 sloth, 60x80, viacfarebná, detská izba
História cien
- 3. 4. 2026 - 21,4 €
- 9. 12. 2025 - 21,4 €
- 10. 11. 2025 - 19,26 €
- 21. 10. 2025 - 21,4 €
- 13. 10. 2025 - 19,26 €
- 3. 10. 2025 - 21,4 €
- 1. 10. 2025 - 21,47 €
- 22. 9. 2025 - 20,96 €
- 11. 9. 2025 - 18,86 €
- 21. 7. 2025 - 20,96 €
- 10. 7. 2025 - 18,86 €
- 17. 6. 2025 - 20,96 €
- 26. 5. 2025 - 20,7 €
- 12. 5. 2025 - 16,56 €
- 22. 4. 2025 - 20,7 €
- 10. 4. 2025 - 16,56 €
- 7. 4. 2025 - 20,7 €
- 31. 3. 2025 - 16,56 €
- 20. 3. 2025 - 20,7 €
- 19. 3. 2025 - 16,56 €
- 17. 3. 2025 - 20,7 €
- 10. 3. 2025 - 16,56 €
- 24. 2. 2025 - 20,7 €
- 17. 2. 2025 - 16,56 €
- 15. 1. 2025 - 20,7 €
Popis produktu
Že ste ešte nevideli detský koberec s motívom leňochoda? Potom Vám prestavujeme kusový koberec Mila kids 145, ktorý nielenže ponúka leňochod motív, ale aj leňochod tvar. Ide tak o originálny koberec pre deti, ktorý urobí radosť tak chalanom, tak i dievčatám. Medzi jeho prednosti ďalej patrí príjemne mäkký povrch, jednoduché lemovanie či možnosť prania v ruke.
Parametre
| Pre koho | Dievča |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Rozmery kobercov | 60x80 cm |
| Celková hmotnosť | 550 g/m2 |
| Celková výška | 13 mm |
| Certifikáty, udržateľnosť | Neobsahuje ftaláty, Absencia ťažkých kovov |
| Čo na to hovorí aladin? | To je pohodička |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk |
| Doprava | Doprava aj vrátenie zadarmo |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Lemovanie, obšitie | Po celom obvode |
| Materiál | Syntetický - umelý (vegán) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Prateľný, Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický |
| Špecifikácia materiálu | Polyester |
| Spodná strana | Filc |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie) |
| Vhodné pre deti | Vhodné pre deti 3-6 rokov |
| Výška vlasu v mm | 12 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Obsession |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Výrobca | Obsession |
Najlepšie produkty od Mojkoberec.sk

PVC podlaha - lino AladinTex Štart 323 dub béžovošedý, na mieru, šíře 2m, béžová, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, dekor dub
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Štart 0201 dub tmavý, na mieru, šíře 2m, hnedá, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Rohožka Welcome madafakas 105668 – na von aj na doma, 45x75, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Protišmyková kúpeľňová predložka 3D 7288 beige, 50x80, béžová, kúpeľňa, BO-MA
WC, z polyesteru, kusová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Rohožka Kvety 106202 - na von aj na doma, 40x70, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Z kokosového vlákna, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka Kokos + guma 2 mačky – na von aj na doma, 40x70, hnedá, chodba / predsieň, BO-MA
Z kokosového vlákna, vnútorná
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Štart 8801 dub béžový, na mieru, šíře 2m, béžová, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Rohožka Leyla hnedá 60, 60x90, hnedá, Vebe
Textilná
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Protišmyková kúpeľňová predložka Bambus, 40x60, béžová, kuchyňa, Mujkoberec Original
Kúpeľňová, bambusová, kusová
SkladomDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Start 0050 šedé terrazzo, na mieru, šíře 2m, šedá, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
Vnútorná
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Rohožka Panama 105936 - na von aj na doma, 45x75, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Vonkajšia, z kokosového vlákna, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
DOPREDAJ: 45x75 cm Rohožka Berušky 105578 - na ven i na doma, 45x75, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Z kokosového vlákna, vnútorná
SkladomDoprava zadarmo
Rohožka Sheffield čierna 50, 60x90, čierna, B-line
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Behúň na mieru Promenade 8714, šíre 67 cm, béžová, chodba / predsieň, Condor Carpets
Behúň, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kusový koberec Samira New Red 12001-011, 80x150, červená, chodba / predsieň, Spoltex
Kusový, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Koberec metráž Bella Marbella 25, na mieru, šíře 3m,4m,5m, zelená, filc, obývacia izba, ITC
Metrážový, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Metrážny koberec Rambo-Bet 60, na mieru, šíře 2m, hnedá, filc, kuchyňa, Condor Carpets
Záťažový, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Záťažový koberec Rambo-Bet 78, na mieru, šíře 2m,4m, šedá, filc, kuchyňa, Condor Carpets
Záťažový, v retro štýle, interiérový
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo





















