Odporúčame
Obsession koberce Detský kusový koberec Stars 410 blue - 120x170 cm
78,26 €
História cien
- 21. 5. 2026 - 78,26 €
- 11. 11. 2024 - 78,26 €
- 21. 10. 2024 - 86,95 €
- 14. 10. 2024 - 78,26 €
- 19. 9. 2024 - 86,95 €
- 17. 9. 2024 - 73,91 €
- 12. 9. 2024 - 65,22 €
- 2. 8. 2024 - 86,95 €
- 1. 8. 2024 - 86,25 €
- 30. 7. 2024 - 88,6 €
- 25. 7. 2024 - 79,74 €
- 1. 3. 2024 - 86,63 €
Popis produktu
Modrý kusový koberec Stars 410 je primárne detský koberec, ktorý možno ale použiť aj v iných interiéroch. Vyniká pekným motívom aj príjemne jemným povrchom. Vyrába sa zo 100% polyesterových vlákien, ktoré tvoria jeho kratšie vlas, takže sa aj ľahšie udržuje. Lemovaný je po celom svojom obvode.
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 120x170 cm |
| Celková hmotnosť | 1600 g / m2 |
| Celková výška | 16 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Letím ku hviezdam :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk, Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Lemovanie, obšitie | Po celom obvode |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický, Tlačený vzor |
| Špecifikácia farby | Svetlo modrá |
| Špecifikácia materiálu | Polyester |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský, Moderný |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| Veľkosť | Stredné (80x160 - 164x240) |
| Výška vlasu v mm | 13 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Obsession |
| Hmotnost | 3.264 kg |
| Výrobca | Obsession koberce |












