Odporúčame
Obsession koberce Pre zvieratá: kusový koberec Luna 855 powder pink - 86x86 cm
18,17 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 18,17 €
- 11. 11. 2024 - 18,17 €
- 21. 10. 2024 - 20,19 €
- 15. 10. 2024 - 18,17 €
- 14. 10. 2024 - 20,19 €
- 30. 9. 2024 - 17,16 €
- 19. 9. 2024 - 20,19 €
- 17. 9. 2024 - 17,16 €
- 12. 9. 2024 - 15,14 €
- 2. 8. 2024 - 20,19 €
- 1. 8. 2024 - 20,03 €
- 1. 3. 2024 - 20,11 €
Popis produktu
Krásny ružový koberec v tvare motýľa, ktorý je veľmi mäkký, jemný a hebký. Kusový koberec pre zvieratká Luna 855 sa vyrába zo 100% mikropolyesterového vlákna a je kompletne prateľný v práčke. Navyše môžeme zaurčit, že pelech Vášho maznáčika doslova rozžiari.
Parametre
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 86x86 cm |
| Celková hmotnosť | 1500 g / m2 |
| Celková výška | 22 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Ten snáď neuletí :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Prateľný, Protišmykový, Extra jemný, Antistatický |
| Špecifikácia farby | Púdrovo ružová |
| Špecifikácia materiálu | Polyester |
| Spodná strana | Latex |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský, Jednofarebný |
| Trieda kvality | Pre náročných |
| Tvar | Kožušina, nepravidelný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Shaggy - vysoký, mäkký |
| Určenie podľa miestnosti | Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie) |
| Výška vlasu v mm | 20 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Obsession |
| Hmotnost | 1.125 kg |
| Výrobca | Obsession koberce |












