Odporúčame
Tutumi Súprava okrúhlych konferenčných stolov Twins Round
Popis produktu
Sada sa skladá z troch okrúhlych konferenčných stolov Twins Round. Konštrukcia tela je vyrobená z práškovanej ocele, odnímateľná doska stola je drevená. Obe časti sú vzájomným kontrastom, čo pôsobí veľmi moderne. Špecifikácia produktu: Materiál dosky: drevo Materiál konštrukcia: práškovaná oceľ Tvar: okrúhly Záruka: 24 mesiacov Rozmery: Priemer najmenšieho stola: 30 cm Výška najmenšieho stola: 33 cm Priemer stredného stola: 35 cm Výška stredného stola: 37,5 cm Priemer veľkého stola: 41 cm Výška veľkého stola: 44 cm
Parametre
| Tvar | Okrúhle |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| Sady | Ano |
| Materiál desky | Dřevo |
| Materiál nohou | Kov |
| Sada stolků | Ano |
| Půdorys | Kulaté |
| Úložný priestor | S úložným prostorem |
| Hloubka | 30 cm, 35 cm, 41 cm |
| Šířka | 30 cm, 35 cm, 41 cm |
| Hmotnost | 10.00 kg |
| Výrobca | Tutumi |
Najlepšie produkty od Houseland.sk

Truhla s úložným priestorom Vasagle Venge hnedá
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík s výškovým nastavením Vasagle Indigra ťaví hnedý/čierny
S úložným priestorom, rozkladací, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom Houseland FREYA biela
S rámom, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný slnečník Houseland Mavex s LED osvetlením 300 cm tmavohnedý
S bočnou tyčou, kovový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
Topánkovník Houseland Dan hnedý/čierny
S lavičkou, kovový, policový
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojan na práčku a sušičku POLA biely
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný slnečník Houseland Zyra s LED osvetlením 300 cm svetlohnedý
S bočnou tyčou, kovový, polohovateľný
SkladomDoprava zadarmo
Botník Vasagle Zakyn hnedý
S lavičkou, kovový, v rustikálnom štýle
Skladom
Závesná skrinka pod umývadlo Mossy s doskou 80 cm kašmírová
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
Rohová polica Houseland Solen hnedá/čierna
Rohový, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Botník s polstrovanou lavicou Vasagle Stuart karamelovo hnedý
S úložným priestorom, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda Houseland Tanya hnedá
V rustikálnom štýle, kombinovaná, s nožičkami
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová skrinka nad práčku POLA MULTI biela
Zrkadlová, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Predsieňový vešiak Vasagle Bellano Tere
S botníkom, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojan na oblečenie Houseland HANA hnedý/čierny
Kovový, v rustikálnom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová skrinka s košom Houseland Nelly matná biela
Zrkadlová, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Závesná skrinka s umývadlom Houseland Lila 40 cm biela
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynský pojazdný regál Houseland Timmo hnedý/čierny
V rustikálnom štýle, matný, z lamina
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo










