Odporúčame
Obsession koberce Kusový koberec Emilia 250 powder purple - 60x110 cm
25,46 €
História cien
- 21. 5. 2026 - 25,46 €
- 11. 11. 2024 - 25,46 €
- 21. 10. 2024 - 28,28 €
- 15. 10. 2024 - 25,46 €
- 14. 10. 2024 - 28,28 €
- 30. 9. 2024 - 24,04 €
- 19. 9. 2024 - 28,28 €
- 17. 9. 2024 - 24,04 €
- 12. 9. 2024 - 21,21 €
- 2. 8. 2024 - 28,28 €
- 1. 8. 2024 - 28,05 €
- 30. 7. 2024 - 28,82 €
- 25. 7. 2024 - 25,94 €
- 1. 3. 2024 - 28,18 €
Popis produktu
Jednofarebný kusový koberec vo fialovom nádychu, ktorý poteší svojím jemným a na dotyk príjemným povrchom, vďaka ktorému ponúka skvelý komfort. Tento shaggy koberec s označením Emilia 250 je skvelou voľbou do obývacích izieb, spální či iných interiérov. Vyrába sa v Nemecku zo 100% polyesterového vlákna.
Parametre
| Farba | Fialová |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 60x110 cm |
| Celková hmotnosť | 2000 g / m2 |
| Celková výška | 31 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Emíliu mám veľmi rád! :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Lemovanie, obšitie | Po celom obvode |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický, Dobrá tepelná a zvuková izolácia |
| Špecifikácia farby | Purpurová fialová |
| Špecifikácia materiálu | Polyester |
| Spodná strana | Bez podkladu |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Boho, Jednofarebný |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Shaggy - vysoký, mäkký |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Spálňa |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 30 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Obsession |
| Hmotnost | 1.32 kg |
| Výrobca | Obsession koberce |

































