






Rozmery 92×131×43 cm
Konzolový stolík FLORENCJA FL-K2A z kolekcie Florencja v sebe ukrýva príťažlivý šarm, ktorým si každého získa. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 131,4x43,4x92 cm. Konzolový stolík dekoruje farebné prevedenie vanilka v kombinácii s farbou dub Florencja. Prineste k sebe kúsok toskánskeho pôvabného dizajnu a romantickej atmosféry. Kolekcia Florencja vytvára to pravé teplo domova a pretvára obyčajný dom na útulný a prívetivý domov. Kolekciu je možné zakúpiť aj v inom farebnom prevedení.
| Šírka: | 131 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Tvar | Obdĺžníkové |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Štýl | Provence |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Biela |
| Váha s obalom výrobcu | 56 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 6 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.26 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 53.2 kg |
| Značka | TARANKO |
| Typové označenie | Florencja FL-K2A |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Vanilka / dub Florencja |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| Druh aglomerovaného materiálu | Lakovaná MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Materiál | Lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| Výrobca | TARANKO |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom