Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Parma 9210 black - 80x150 cm
34,5 €
História cien
- 30. 5. 2026 - 34,5 €
- 20. 11. 2024 - 34,5 €
- 18. 11. 2024 - 26,84 €
- 11. 11. 2024 - 38,34 €
- 30. 10. 2024 - 30,67 €
- 28. 10. 2024 - 38,34 €
- 21. 10. 2024 - 28,28 €
- 14. 10. 2024 - 25,46 €
- 30. 9. 2024 - 28,28 €
- 19. 9. 2024 - 24,04 €
- 2. 8. 2024 - 28,28 €
- 1. 8. 2024 - 28,05 €
- 30. 7. 2024 - 28,82 €
- 25. 7. 2024 - 25,94 €
- 12. 6. 2024 - 28,82 €
- 1. 3. 2024 - 28,18 €
- 15. 2. 2024 - 28,76 €
Popis produktu
Kusový koberec Parma 9210 black zaujme pôsobivým abstraktným motívom v čiernobielych farbách. Táto kombinácia je obľúbená predovšetkým pre svoju neutralitu, pretože takýto koberec možno zakomponovať takmer do akéhokoľvek interiéru. Navyše je vyrobený zo 100% polypropylénu heatset, teda vydrží aj náročnejšie používanie.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 80x150 cm |
| Celková hmotnosť | 1900 g / m2 |
| Celková výška | 10 mm |
| Certifikáty, udržateľnosť | Certifikát Öko-Tex |
| Čo na to hovorí aladin? | Moderna vo všetkej svojej kráse. |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hustota vlasov | 272 000 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický |
| Špecifikácia farby | Tmavo sivá |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén heatset |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Kancelária |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 9 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |









































