Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Fun 6001 red - 100x100 (priemer) kruh cm
25,46 €
História cien
- 20. 5. 2026 - 25,46 €
- 13. 11. 2024 - 25,46 €
- 11. 11. 2024 - 21,81 €
- 21. 10. 2024 - 24,24 €
- 14. 10. 2024 - 21,81 €
- 30. 9. 2024 - 20,6 €
- 19. 9. 2024 - 24,24 €
- 17. 9. 2024 - 20,6 €
- 12. 9. 2024 - 18,18 €
- 2. 8. 2024 - 24,24 €
- 1. 8. 2024 - 24,04 €
- 30. 7. 2024 - 24,7 €
- 25. 7. 2024 - 22,23 €
- 8. 3. 2024 - 24,15 €
Popis produktu
Pokiaľ chcete svoje malé ratolesti zaobstarať originálny a pritom aj praktický darček, potom Vás určite zaujme kruhový shaggy koberec s originálnym motívom futbalovej lopty v kombinácii bielej a krásnej červenej farby. Koberec Fun 6001 je skutočne skvelou voľbou do detských izieb. Okrem svojho motívu poteší aj jemným a na dotyk príjemným vysokým vlasom, ktorý poskytuje skvelý komfort. To všetko za veľmi dobrú cenu!
Parametre
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Okrúhle |
| Rozmery kobercov | 100x100 (priemer) kruh cm |
| Celková hmotnosť | 2000 g / m2 |
| Celková výška | 32 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Parádny darček pre deti |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hustota vlasov | 48 500 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický |
| Špecifikácia farby | Sýto červená |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko) |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Shaggy - vysoký, mäkký |
| Určenie podľa miestnosti | Spálňa, Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie) |
| Vhodné pre deti | Vhodné pre deti 6-9 rokov, Vhodné pre deti 9-17 rokov |
| Výška vlasu v mm | 30 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 2 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |















