Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Kids 570 pink - 80x150 cm
32,33 €
História cien
- 1. 6. 2026 - 32,33 €
- 2. 8. 2024 - 32,33 €
- 1. 8. 2024 - 32,07 €
- 30. 7. 2024 - 32,94 €
- 25. 7. 2024 - 29,65 €
- 1. 3. 2024 - 32,21 €
Popis produktu
Detský kusový koberec s motívom malého sloník, ktorý určite urobí radosť všetkým hravým deťom. Pre výrobu tohto koberca sa používa polypropylénové vlákno typu frise , ktoré dodáva koberci pevnosť, odolnosť a príjemnosť na dotyk. Koberec disponuje kratším vlasom, takže sa aj ľahko čistí, čo je u detských kobercov spravidla viac potreba. Poteší tiež antistatickou úpravou či lemovaním na dlhších stranách.
Parametre
| Pre koho | Dievča |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Rozmery kobercov | 80x150 cm |
| Celková hmotnosť | 2500 g / m2 |
| Čo na to hovorí aladin? | Dobrý pomer ceny a kvality |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba, Antistatický, Certifikát Öko-Tex |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu |
| Špecifikácia farby | Svetlo ružová |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén frise |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Bez strapcov |
| Štýl | Detský |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240) |
| Vhodné pre deti | Vhodné pre deti 3-6 rokov, Vhodné pre deti 6-9 rokov |
| Výška vlasu kusového koberca | Stredná 9-18 mm |
| Výška vlasu v mm | 10,5 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 3 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |














