Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Dream Shaggy 4000 taupe - 160x230 cm
101,87 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 101,87 €
- 11. 11. 2024 - 101,87 €
- 28. 10. 2024 - 114,6 €
- 21. 10. 2024 - 96,47 €
- 15. 10. 2024 - 85,75 €
- 14. 10. 2024 - 96,47 €
- 30. 9. 2024 - 91,11 €
- 19. 9. 2024 - 107,19 €
- 17. 9. 2024 - 91,11 €
- 12. 9. 2024 - 80,39 €
- 31. 8. 2024 - 107,19 €
- 2. 8. 2024 - 99,09 €
- 1. 8. 2024 - 98,29 €
- 20. 3. 2024 - 98,72 €
Popis produktu
Šedý kusový koberec z radu Dream Shaggy je koberec s veľmi hustým, 5 cm vysokým vlasom zo 100% PP. Je teda veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Hodí sa najmä do obývacej izby či spálne, kde navodí tú správnu pohodu.
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 160x230 cm |
| Celková hmotnosť | 2600 g / m2 |
| Celková výška | 52 mm |
| Certifikáty, udržateľnosť | Certifikát Öko-Tex |
| Čo na to hovorí aladin? | Príjemný koberec s krásnym jemným žíhovaním. |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický, Dobrá tepelná a zvuková izolácia |
| Špecifikácia farby | Čokoládovo hnedá |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén frise |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Jednofarebný |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Shaggy - vysoký, mäkký |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 50 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 9.55 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |





































