Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Hawaii 1330 red - 200x290 cm
200,25 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 200,25 €
- 13. 11. 2024 - 200,25 €
- 11. 11. 2024 - 169,3 €
- 19. 9. 2024 - 188,11 €
- 17. 9. 2024 - 159,89 €
- 12. 9. 2024 - 141,08 €
- 2. 8. 2024 - 188,11 €
- 1. 8. 2024 - 186,59 €
- 1. 3. 2024 - 187,4 €
- 21. 1. 2024 - 191,31 €
Popis produktu
Kvalitný moderný koberec Hawaii 1330 red ponúka vysokú kvalitu použitého materiálu, ktorým je polypropylén heatset - tepelne upravený pre lepšiu odolnosť a charakteristickú mäkkosť. Zaujme tiež netradičným dizajnom, ktorý ozvláštni atmosféru Vášho domova.
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Rozmery kobercov | 200x290 cm |
| Celková hmotnosť | 2800 g / m2 |
| Celková výška | 15 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Tento koberec vyzerá, ako by už mal mnoho za sebou. Ale napriek tomu po ňom rád chodím. |
| Ďalšie vlastnosti | 3D efekt |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hmotnosť vlasov | 1700 g/m2 |
| Hustota vlasov | 246 000 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický, Ručne vyrezávaný |
| Špecifikácia farby | Rubínová červená |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén frise, Polypropylén heatset |
| Spodná strana | Textil |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Kancelária |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 13 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 16.2 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |











































