Odporúčame
Ayyildiz koberce Kusový koberec Ata 7000 mocca - 60x100 cm
14,44 €
História cien
- 22. 5. 2026 - 14,44 €
- 23. 11. 2024 - 14,44 €
- 11. 11. 2024 - 16,05 €
- 30. 10. 2024 - 12,84 €
- 28. 10. 2024 - 16,05 €
- 21. 10. 2024 - 12,1 €
- 14. 10. 2024 - 10,89 €
- 19. 9. 2024 - 12,1 €
- 17. 9. 2024 - 10,28 €
- 12. 9. 2024 - 9,07 €
- 2. 8. 2024 - 12,1 €
- 1. 8. 2024 - 12 €
- 1. 3. 2024 - 12,05 €
Popis produktu
Kusový koberec Ata 7000 mocca obdĺžnikového tvaru má kávovú farbu a kratšie, hustejšie vlas. Vďaka materiálu 100% PP frisé je mäkký a veľmi príjemný na dotyk. Svoje miesto nájde hlavne v obývacích izbách alebo spálňach. Vybrať si môžete z mnohých obdĺžnikových a niekoľkých kruhových rozmerov. Táto novinka pre rok 2019 vo Vašej spálni / obývačke jednoducho nesmie chýbať!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Rozmery kobercov | 60x100 cm |
| Celková hmotnosť | 2000 g / m2 |
| Celková výška | 9 mm |
| Certifikáty, udržateľnosť | Certifikát Öko-Tex |
| Čo na to hovorí aladin? | Príjemný koberec za dobrú cenu. |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk, Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hustota vlasov | 246 000 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Turecko |
| Lemovanie, obšitie | Po celom obvode |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický |
| Špecifikácia farby | Kávovo hnedá |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén frise |
| Spodná strana | Bez podkladu |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Jednofarebný |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 7 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Ayyildiz Teppiche |
| Hmotnost | 2 kg |
| Výrobca | Ayyildiz koberce |



































