
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomMateriál: drevo/plast Farba: buk/biela Rozmery (ŠxHxV): 46x54x82 cm Výška sedu : 45 cm Hĺbka sedu: 34 cm Nosnosť: max. 100 kg Dodávané v demonte.
| Material | Plast |
|---|---|
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Vyska | 82.0 cm |
| Sirka | 46.0 cm |
| Hlbka | 54.0 cm |
| Dekor | Buk |
| Styl | Škandinávsky |
| Nosnost | 100.0 kg |

166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Drevené, kovové, s rámom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom