




Exkluzívna ponuka pre rok 2022. Neodolateľne krásna a exkluzívne vybavená vírivá vaňa za neodolateľnú cenu. S vírivkou získate vlastný wellness.
| Rozmery | 2200 x 1560 x 780 cm |
|---|---|
| Objem vody | 795 l |
| Materiál vane | Aristech Acrylic USA |
| Celkový počet trysiek | 73 |
| Vzduchové trysky | 8 ks |
| Tlakové čerpadlo | 2x 1,5 kW |
| Obehové čerpadlo | 1x 370 W |
| Vzduchové čerpadlo | 1x 700W |
| Ohrievanie | 3.0 kW Balboa USA |
| Ozonizátor | Ano |
| Led podvodné osvetlenie | Ano |
| Led vodopád | 2x |
| Hlavová opierka | 2x |
| Pop up reproduktor | 2x |
| Bluetooth audiosystem | Ano |
| Elektrické požiadavky | 400V/50Hz, istič 3x16A, el. kábel CYKY 5x2,5 |
| Hmotnosť | 225 kg |
| Počet trysiek | 73 ks |
| Počet osôb | 3 |
| Výkon ohrevu | 3.0 kW |