Odporúčame
Krepové posteľné obliečky BUTTERFLY biele štandardná dĺžka
Popis produktu
Krepové posteľné obliečky BUTTERFLY biele s najobľúbenejším vzorom a farbou sa hodia do každej spálne. Tieto obliečky zo 100% bavlny sa vyznačujú kvalitnou potlačou a precíznou kvalitou šitia. Krepové obliečky sú príjemné na dotyk a vďaka svojej priedušnosti budú prinášať pohodlie a pokojný spánok. Krepové posteľné obliečky s motívom motýľov na bielom podklade. Krepová úprava vám uľahčí prácu pri praní a žehlení. Obliečky sú vybavené klasickým zapínaním na gombíky. Krepové posteľné obliečky ponúkame v štandardnej a predĺženej dĺžke. V sade na jednolôžko obdržíte: 1 x obliečku na vankúš - 70 x 90 cm a 1 x obliečku na prikrývku - 140 x 200 cm, v predĺženej variante je rozmer na prikrývku 140 x 220 cm. Obliečky odporúčame prať naruby a zapnuté v pracom prostriedku na jemnú farebnú bielizeň bez obsahu bielidiel, pri maximálnej teplote do 40 °C. Vyrobené v Českej republike.
Parametre
| Materiál | Bavlna, Krep |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Zvieratká |
| Zapínanie | Gombíky |
| Krajina pôvodu | Česká Republika |
| Český výrobok | Áno |
| Gramáž | 125 g/m² |
| Prevedenie | Jednolôžko |
| Obsah balenia | 1x vankúš, 1x prikrývka |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Nežehlivá úprava | Áno |
| Výrobca | STANEX |
Recenzie
Najlepšie produkty od DeDoma.sk

Super strečové poťahy NIAGARA smotanová kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický poťah na matrac so zipsom Alba 90 x 200 cm
Na odoslanie o 3 dni
Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Predložka do kúpeľne béžová, súprava 2 ks
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 3 dni
Klinový podhlavník BAMBOO Comfort 80 x 38 cm
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Vankúš pod chrbát LEVANDUĽA 60 x 30 cm
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Baránková súprava AMORE 2 ks
Tkaná, z mikroplyšu, s barančekom
Na odoslanie o 3 dni
Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnedé kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sieť na dvere proti hmyzu 100 x 210 cm, BRILANZ čierna
Na dvere
Na odoslanie o 3 dni
Nerezový chlebník AKCENT, BANQUET d. 43,5 x š. 27,5 x v. 18,5 cm
Nerezový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Super strečové poťahy NIAGARA antracitová taburetka (40 - 60 cm)
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elektrická panvica obdĺžniková Vigan 6 v 1 EPAN40
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Super strečové poťahy NIAGARA oriešková kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Prestieranie WOODEN 38 cm
Korkové, okrúhle, z PVC
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Forma zapekacia obdĺžniková s vekom CULINARIA White 28 x 18 cm
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 3 dni
Sada nerezových príborov APETIT DESTINI 24 ks
Polievkové lyžice, príborové vidličky, príborové nože
Na odoslanie o 3 dni
Predložka do kúpeľne modrá, súprava 2 ks
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 3 dni
Super strečové poťahy NIAGARA oriešková trojkreslo (š. 180 - 230 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
































