Biano Pixel

Doplnok Biano Pixel pomáha vašim produktom dosiahnuť lepšie pozície v rámci Biano marketplace a získať pozornosť zainteresovaného užívateľa. Je to jeden z najefektívnejších remarketingových nástrojov, ktorý zákazníkovi šetrí čas pri hľadaní vhodného produktu a zároveň pomáha s efektivitou kampane e-shopu.

Implementovať

Význam remarketingu na Biane

Prispôsobenie ponuky užívateľovi

V dnešnej dobe existuje mnoho spôsobov, ako pomôcť zákazníkovi pri výbere produktu na mieru. Biano Pixel je riešenie, ktoré umožňuje užívateľovi prispôsobiť si zobrazovanie produktov na Biano.sk podľa jeho preferencií, s prihliadnutím na predchádzajúce preferencie na stránke eshopu.

Vylepšený konverzný pomer

Biano Pixel zároveň pomáha e-shopom osloviť zákazníkov, ktorí v danom e-shope nakúpili, alebo ho aspoň raz navštívili. Ide o jeden z najefektívnejších remarketingových nástrojov, ktorý zákazníkom šetrí čas pri hľadaní produktov a zlepšuje výkonnosť e-shopových kampaní.

Väčšia viditeľnosť vašich produktov na Biane

Zobrazovaním produktov, ktoré užívateľ preferuje na prvých pozíciách na Biano marketplace, môžete nielen výrazne zvýšiť svoje šance na konverziu, ale vaše produkty budú viditeľné aj pre širšie publikum.

Biano Pixel - spôsob minimalizácie nákladov na objednávku

Vďaka personalizovanému zobrazovaniu produktov sa zlepšuje celkový výkon kampane. Užívateľ nájde to, čo hľadá, a e-shop predá svoj produkt za minimálne náklady.

Výhody

Väčšia viditeľnosť na Biano marketplace vďaka personalizovanej ponuke

Zvýšenie predajov a konverzného pomeru

Minimalizácia nákladov vďaka personalizácii

Ako funguje Biano Pixel

Používateľ si prezeral alebo nakupoval na e-shope s aktívnym Biano Pixelom.

Poradie produktov na Biano.sk sa upraví na základe parametrov prezeraných alebo nakúpených produktov.

Zvýšenie celkovej výkonnosti kampane vďaka personalizovanému zobrazovaniu produktov.

Chcete sa dozvedieť viac?

Marie Sedláčková Account manager

support@biano.sk

Chcete sa dozvedieť viac o funkcii Biano Pixel a ako z neho môže profitovať váš e-shop? Spojte sa so Zuzkou.

Zarezervujte si hovor

FAQ

1. Je Biano Pixel platená služba?

Služba je úplne zadarmo. Platí rovnaký cenník CPC, ako pri necielenom zobrazení produktov. Prínosom pre vás sú oveľa lepšie konverzie.

2. Kde všade musí byť umiestnený kód Pixelu?

Pre správnu funkčnosť Biano Pixelu musí byť kód implementovaný na všetkých stránkach e-shopu, vrátane poslednej stránky, tzv. checkout.

3. S akými dátami Biano Pixel pracuje?

Prenášané údaje sú úplne anonymné, Biano Pixel nezhromažďuje osobné údaje používateľov. Zhromažďuje iba anonymizované údaje, ktoré hovoria o tom, že používateľ bol na webe, v určitej kategórii, zaujímal sa o konkrétny produkt, alebo že bol uskutočnený nákup.

4. Je možné implementovať Biano Pixel cez Google tag manager?

Rozhodne áno. Prečítajte si návod v sekcii implementácie.