Odporúčame

Vianoce v rustikálnom štýle

Nebavia vás už Vianoce v klasickom štýle? Zabaľte ich tento rok do rustikálneho kabáta. Masívne drevo, koža, plédy, svetielka a ozdoby kamkoľvek sa pozriete. Rustikálny štýl vás uchváti, pripomenie vám kľud vidieka a podčiarkne vianočné pohodlie. Nezáleží na tom kde bývate, rustikálnu atmosféru si s nami ľahko vytvoríte v každom domove.

Instagram _mmhome

Ako na pravú vianočnú tabuľu inšpirovanú rustikálnym štýlom?

Sviatočnú atmosféru pri stole navoďte behúňom alebo obrusom s vianočným motívom. Vytiahnite sviatočné taniere a poháre na prípitok. Vašu tabuľu krásne doplní vintage svietnik alebo lampáš. A teraz sa už len posadiť k stolu a vychutnať si nielen skvelé jedlo, ale hlavne spoločné chvíle s rodinou.

Na návšteve

Dnes jsme nakukli, ako býva blogerka Michaela. Nejedná sa o typický rustikálny štýl na prvý pohľad, Michaela ich kombinuje niekoľko dohromady a tým vytvára krásnu atmosféru. Základ interiéru tvorí masívny nábytok doplnený o krémové tóny textilií a osobité dekorácie.

Hor sa do zdobenia a dekorovania!

Dúfame, že ste spoločne s námi a Michaelou načerpali pravého ducha Vianoc v rustikálnom štýle a že ste dostali tú správnu dávku inšpirácie, ktorú ste potrebovali. Teraz môžete ísť rovno zdobiť a dekorovať. Alebo si počkať na ďalšiu kolekciu plnú vianočných nápadov, ktorú vám čoskoro predstavíme!