Pro

FUNKDESIGN

Funk design sa venuje návrhom krásnych a moderných interiérov na mieru. Preferujeme funkčný dizajn, čisté línie a prírodné materiály.

O profesionálovi

Milujeme čistý a praktický dizajn. Irituje nás nevkus a gýč. Preferujeme prírodné materiály a dokážeme skombinovať viac štýlov tak, aby spolu ladili. Využitím správnych elementov dokážeme vizuálne rozšíriť priestor a štýlovo zariadiť interiér vášho domu, bytu či biznis priestorov. Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi i výrobcami nábytku, ale aj priamo s developermi. Pravidelne publikujeme v časopisoch, aby sme inšpirovali ľudí ku krajšiemu bývaniu.

Chcete aj vy nadčasové riešenie bývania? Pretavíme vaše predstavy do reality. Sme skúsené architektky a dizajnérky, ktoré vás prevedú celým procesom realizácie. Postaráme sa o všetko od prvotného návrhu až po finálne odovzdanie projektu.

Ako to robíme? Najskôr navrhujeme dizajn a vytvárame vizualizácie podľa vašich požiadaviek. Ladíme pritom vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Hľadáme potenciál na zlepšenie, ale berieme do úvahy aj limity nehnuteľnosti (rozlohu, nosné konštrukcie, rozvody). Následne dohliadame na stavbu a eliminujeme „škodcov“ pri realizácii.

Web

Profil na sociálnych sietiach

Facebook, Instagram

8 Pridaných projektov
7509 Zobrazenie užívateľmi
0 Užívateľom sa páči
1 Užívateľ sleduje
7509 0 1