Pro

LIVE IN s.r.o.

Sme dve mladé interiérové dizajnérky, ktoré sa snažia spraviť z Vašich domovov útulné miesto, do ktorého sa budete radi vracať deň čo deň.

O profesionálovi

Sme dve mladé interiérové dizajnérky, ktoré sa snažia spraviť z Vašich domovov útulné miesto, do ktorého sa budete radi vracať deň čo deň. Štúdiom na pôde Slovenskej Technickej univerzity sme nadobudli nielen zručnosti v technických odvetviach ale rovnako aj v umeleckej sfére. Spojenie umenia a techniky nám otvára nové možnosti
pri návrhoch interiéru a tvorbe produktového dizajnu. Naša mladosť a entuziazmus zase otvárajú dvere fantázii, novým nápadom a nekonvenčným riešeniam. Sme pripravené plniť aj Vaše sny a premeniť Váš interiér na domov alebo prostredie na príjemné trávenie času.
Hlavným cieľom našej práce, je vrátiť do domácností prírodné materiály, povrchy príjemné na dotyk a vytvoriť tak interiér PRE ľudí. Konkrétnych, reálnych. Chceme, aby dom alebo byt bol domovom.

Každý z interiérov je odvodený od základnej filozofie nášho ateliéru. V prvom rade ide o minimalistické interéry, ale nie v pravom slova zmysle. Naše interiéry nie sú strohé a chladné ale robené pre ľudí tak, aby v nich žili pohodlne a napriek tomu nestrácali estetiku.

Web

Profil na sociálnych sietiach

Facebook, Google+

23 Pridaných projektov
21333 Zobrazenie užívateľmi
5 Užívateľom sa páči
4 Užívatelia sledujú
21333 5 4