






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetelný vonkajší záves so snehovými vločkami rozžiari každý zimný večer. Krásna svietiaca vonkajšia aj vnútorná dekorácia pre dom aj záhradu. Zavesiť ho môžete do okna, na zábradlie terasy, balkónov aj na záhradné pergoly.Hlavné vlastnosti: Rozmer svetelnej časti: 120 × 120 cm Počet LED: 232 micro LED Farba svetla: studená biela Ochrana: IP44 - odolné proti vlhkosti a dažďu Časovač: integrovaný 6/18 hodín (6 hodín svieti, 18 hodín pauza) 8 svetelných funkcií - blikanie, prelínanie, stále svietenie ai. Dĺžka prívodného kábla: 5 m Vzdialenosť medzi prameňmi: 30 cm Napájanie: adaptér s časovačom (súčasťou balenia) Balenie: elegantná darčeková krabica Rozmer balenia: 130 × 115 × 160 mmVytvorte doma rozprávkovú atmosféru a nechajte svoje okolie zažiariť.
| Typ | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Sortiment | Svetelné reťaze |
| Dĺžka (cm) | 120 cm |
| Hĺbka (cm) | 11,5 cm |
| Materiál | Plast + kov |
| Šírka (cm) | 13 cm |
| Veľkosť | 120 cm |
| Výška (cm) | 16 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Používateľské recenzie
skvělé vánoční osvětlení do okna
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Vonkajšie, svetelné reťaze
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo