Odporúčame

Späť do školy

Deti by sa mali do školy tešiť a my sme odhalili, ako im trocha pomôcť. Zariaďte im v detskej izbe štýlový kútik na učenie. Rastúci stôl, nastaviteľná stolička, osvetlenie a edukatívne dekorácie na stenu sú vašimi záchrannými kolesami. A rovnakým spôsobom môžete zachrániť aj seba, ak pracujete z domu. Home Office je skvelý, pokiaľ naň máte dobré vybavenie a prostredie. Doprajte si kvalitný písací stôl, kancelársku stoličku. Hlavne aby vás kvôli nezdravému sedeniu nemuseli napokon tie deti zachraňovať...

Instagram lute00
detsky pracovny stol kniznica detske knihy

Z polohovateľného študentského stola sa vedomosti do hlavy len tak pohrnú, na rastúcej stoličke zasa vysedia najlepšie nápady. Vyberte deťom všetko od detailov až po vychytaný PC kútik.

detska postel detska polica detske vankuse hracky

Stimulujte detský mozog a fantáziu v posteli, napríklad klasickou knihou s rozprávkovými bytosťami a kúzlami. Vďaka nástennej polici s knihami bude vaše malé vždy nablízku tajuplnému svetu.

organizator do pracovne

Dnes je okolo nás toľko rušivých podnetov, že ostať sústredený je náročnejšie ako predtým. V domácej pracovni vám pomôžu organizátory. Dajte aj tým najmenším drobnostiam vlastné miestečko.

maly pracovnik kutik doma

Umiestnite svoju prácu do minimalistického pracovného kútika. K efektivite vám okrem pracovného nasadenia pomôžu organizéry, boxy, šanóny. Alebo ako inak sa im hovorí? Poriadok a organizácia.