Odporúčame

Späť do školy

Deti by sa mali do školy tešiť a my sme odhalili, ako im trocha pomôcť. Zariaďte im v detskej izbe štýlový kútik na učenie. Rastúci stôl, nastaviteľná stolička, osvetlenie a edukatívne dekorácie na stenu sú vašimi záchrannými kolesami. A rovnakým spôsobom môžete zachrániť aj seba, ak pracujete z domu. Home Office je skvelý, pokiaľ naň máte dobré vybavenie a prostredie. Doprajte si kvalitný písací stôl, kancelársku stoličku. Hlavne aby vás kvôli nezdravému sedeniu nemuseli napokon tie deti zachraňovať...

Instagram lute00

Z polohovateľného študentského stola sa vedomosti do hlavy len tak pohrnú, na rastúcej stoličke zasa vysedia najlepšie nápady. Vyberte deťom všetko od detailov až po vychytaný PC kútik.

Stimulujte detský mozog a fantáziu v posteli, napríklad klasickou knihou s rozprávkovými bytosťami a kúzlami. Vďaka nástennej polici s knihami bude vaše malé vždy nablízku tajuplnému svetu.

Dnes je okolo nás toľko rušivých podnetov, že ostať sústredený je náročnejšie ako predtým. V domácej pracovni vám pomôžu organizátory. Dajte aj tým najmenším drobnostiam vlastné miestečko.


Umiestnite svoju prácu do minimalistického pracovného kútika. K efektivite vám okrem pracovného nasadenia pomôžu organizéry, boxy, šanóny. Alebo ako inak sa im hovorí? Poriadok a organizácia.