Spálne

Ložnice je místo pro klidný odpočinek a spánek. Abychom se dobře vyspali je nutné zvolit nejen kvalitní pevnou postel, ale také vhodné rošty a zdravotní matraci s paměťovou pěnou. Samozřejmostí jsou noční stolky s lampičkami pro večerní čtení v posteli. Do prostorných skříní a komod se vejde všechno oblečení, dámy jistě ocení toaletní stolky pro každodenní úpravu zevnějšku. V naší nabídce najdete také přikrývky, polštáře i velké množství dekorací, díky kterým si vaši ložnici zútulníte.

Články z kategórie spálne

Rady, tipy, nápady

10 izbových rastlín, ktoré čistia vzduch

25. 1. 2017

Aspoň jednu izbovú rastlinu v kvetináči má vo svojom interiéri snáď aj ten, kto si na kvetinky zrovna nepotrpí. Kvetiny domov zútulnia a ako sa hovorí zabývajú. Naviac dokážu čistiť vzduch. Viete ktoré?

Rady, tipy, nápady

Trend 2017: Zdravý spánok

23. 1. 2017

Trendy tohto roka velia jasne - viac prírody, zdravia a prirodzenosti. A čo je viac prirodzené a zdravé ako kvalitný spánok? K nemu ale nepatrí žiadny z tých všetkých zlozvykov, ktoré pred spaním robievame. Poďme v roku 2017 spať poriadne!

Rady, tipy, nápady

9 tipov, ako doma udržať čistý vzduch

28. 12. 2016

Máte pocit, že sa vám doma zle dýcha? Robí vám starosť vracajúca sa plieseň na stene? Nemôžete spať? Tieto problémy by mohol vyriešiť čerstvý vzduch. Prečítajte si naše tipy, ako si ho v domácnosti zabezpečiť a udržať.

4 cesty k pohodlnému spánku

9. 11. 2016

Spálňa nemusí slúžiť len na spanie, môžete si z nej vytvoriť svoj útulný kútik k odpočinku. Ale vždy je najdôležitejšia kvalitná pohodlná posteľ, v ktorej každý váš deň začína aj končí. Ale nie je to to jediné, čo kvalitu vášho spánku ovplyvňuje.

Optické klamy

8. 11. 2016

Každý určite pozná nejaký fígeľ, ako opticky zväčšiť, zmenšiť, rozšíriť alebo pretiahnuť miestnosť alebo znížiť či zvýšiť stropy. Možno by sme si to mohli zhrnúť.