Spálne

  Ložnice je místo pro klidný odpočinek a spánek. Abychom se dobře vyspali je nutné zvolit nejen kvalitní pevnou postel, ale také vhodné rošty a zdravotní matraci s paměťovou pěnou. Samozřejmostí jsou noční stolky s lampičkami pro večerní čtení v posteli. Do prostorných skříní a komod se vejde všechno oblečení, dámy jistě ocení toaletní stolky pro každodenní úpravu zevnějšku. V naší nabídce najdete také přikrývky, polštáře i velké množství dekorací, díky kterým si vaši ložnici zútulníte.

  Články z kategórie spálne

  Rady, tipy, nápady

  9 tipov, ako doma udržať čistý vzduch

  28. 12. 2016

  Máte pocit, že sa vám doma zle dýcha? Robí vám starosť vracajúca sa plieseň na stene? Nemôžete spať? Tieto problémy by mohol vyriešiť čerstvý vzduch. Prečítajte si naše tipy, ako si ho v domácnosti zabezpečiť a udržať.

  4 cesty k pohodlnému spánku

  9. 11. 2016

  Spálňa nemusí slúžiť len na spanie, môžete si z nej vytvoriť svoj útulný kútik k odpočinku. Ale vždy je najdôležitejšia kvalitná pohodlná posteľ, v ktorej každý váš deň začína aj končí. Ale nie je to to jediné, čo kvalitu vášho spánku ovplyvňuje.

  Optické klamy

  8. 11. 2016

  Každý určite pozná nejaký fígeľ, ako opticky zväčšiť, zmenšiť, rozšíriť alebo pretiahnuť miestnosť alebo znížiť či zvýšiť stropy. Možno by sme si to mohli zhrnúť.