Obývačka

  Obývací pokoj je místnost, kde rádi trávíme svůj volný čas a odpočíváme, ať už sledováním svých oblíbených pořadů v televizi nebo při povídání s přáteli a rodinou. Nesmí zde chybět pohodlná sedačka a křesla, konferenční stolek, designový a hřejivý koberec, knihovna a police na všechny vaše knihy a nezbytnosti a příjemné ozdobné polštářky. Nezapomínejte ani na další textil, jako jsou záclony a závěsy.

  Články z kategórie obývačka

  Rady, tipy, nápady

  9 tipov, ako doma udržať čistý vzduch

  28. 12. 2016

  Máte pocit, že sa vám doma zle dýcha? Robí vám starosť vracajúca sa plieseň na stene? Nemôžete spať? Tieto problémy by mohol vyriešiť čerstvý vzduch. Prečítajte si naše tipy, ako si ho v domácnosti zabezpečiť a udržať.

  Ako býva dizajnérka Gabriela Nováková

  23. 12. 2016

  Interiérová dizajnérka Gabriela Nováková žije siedmym rokom s manželom a dvoma synmi v rodinnom dome pri Nymburku. Od počiatku stála pri jeho stavbe, takže mohla ovplyvniť všetky dispozície. Zistite, čo ju v dome baví najviac, čo ju trápi a kde nakupuje.

  Design inšpirovaný prírodou

  19. 12. 2016

  Každý rok so sebou prináša nové trendy v interiérovom dizajne, ktoré by vám nemali uniknúť. V posledných niekoľkých rokoch vládnu domovom prírodné materiály a tento trend bude pokračovať aj v roku 2017.

  Aby mala vaša knižnica poriadok

  10. 11. 2016

  Diléma všetkých knihomoľov - kam so všetkými tými knihami? Do knižnice. Ale ako? Zdanlivo malý problém, ale výsledok budete mať stále na očiach. Aká je teda najvhodnejšia stratégia pri organizovaní knižnice?

  Optické klamy

  8. 11. 2016

  Každý určite pozná nejaký fígeľ, ako opticky zväčšiť, zmenšiť, rozšíriť alebo pretiahnuť miestnosť alebo znížiť či zvýšiť stropy. Možno by sme si to mohli zhrnúť.

  Premeny

  Po rekonštrukcii nabral storočný dom druhý dych

  6. 10. 2016

  Svojpomocne rekonštruovaný tmavý dom v dedine kúsok za Prahou nebol pre štvorčlennú rodinu ideálny. O príjemnom bývaní sa rozhodne hovoriť nedalo. Preto majitelia požiadali o pomoc dizajnérov Kamilu Douděrovou a Františka Šišku.

  Prvé samostatné bývanie: spolubývajúci

  27. 9. 2016

  Prvé samostatné bývanie väčšinou prichádza na rad v dobe hľadania prvého ozajstného zamestnania. Už sa konečne chcete odpútať od závislosti na rodičoch a ich teplom hniezde? Poradíme vám ako na to.